O Nas

Psy to nasza największa pasja

Witam serdecznie wszystkich miłośników naszych braci mniejszych na naszej stronie Hodowli ELMANDI poświęconej psom rasy SHIH TZU i MALTAŃCZYK. Mam nadzieję, ze zachęcę Państwa do zapoznania się z tymi rasami i do ich posiadania. Psy obu ras mają cudowne charaktery, są przyjacielskie i rodzinne. Mogą być wspaniałymi pupilami domowymi na których urodę wszyscy zwracają uwagę oraz eleganckimi psami wystawowymi.

Psy  towarzyszyły nam od wczesnych lat dziecięcych, Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie naszego życia bez nich .

Dążyliśmy do założenia profesjonalnej hodowli i teraz jest ona naszą ogromną pasją, w którą wkładamy całe nasze serce, energię, zaangażowanie i pracę.

Dążymy, by nasze psy były przede wszystkim zdrowe, zadbane i szczęśliwe. Pragniemy by były Piękne, wspaniale zbudowane i żeby odnosiły sukcesy wystawowe, a ich dzieci znalazły kochających i odpowiedzialnych właścicieli.

Podziękowania

Swój obecny sukces zawdzięczamy Państwu Beacie i Witoldowi Oleniacz z hodowli Perła z Dalekiego Wschodu,  Ali Woźniak z Hodowli Mr.Shih, Bogumile i Piotrowi Strzyżewskim z hodowli AdActe, Małgorzacie i Robertowi Patalas z hodowli Merlot Poland oraz Edycie Nizioł–Kurowskiej z Hodowli Diamente Bianco. Im też pragnę podziękować za pomoc, dobre słowo i swoje psy które powierzyli w nasze ręce. Dziękuję również wielu wspaniałym ludziom którzy jak my kochają swoich pupili i którzy chcieli podzielić się dobrymi radami i pomocą.

 

 

Hodowla nasza jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Kraków. ZKwP jest członkiem FCI – Federation Cynologiqe Internationale.Przynależność do tej organizacji gwarantuje, że rodowody wydawane dla psów zarejestrowanych w ZKwP, są uznawane przez wszystkie organizacje kynologiczne na całym świecie. Hodowla spełnia wszystkie wymagania stawiane przez Ustawę o ochronie zwierząt /Dz.U.2011 Nr.203 poz.1373

Zdjęcia zamieszczone na stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie zdjęć i materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170