Szczeniaki Maltańczyk – film o naszych szczeniakach

Szczeniak Maltańczyk w rękach małego chłopca przytula się
https://www.youtube.com/watch?v=Qs7my8W-dfU

Szczeniaki Maltańczyk – nasze piękne szczenięcia pierwszy raz mają kontakt z dziećmi. Na początku są ostrożne, odrobinę wystraszone. Ale już po chwili bardzo się cieszą i chcą całować naszego Leosia i Idusię. Chcą się przytulać i łaskotać. Jak tu ich nie kochać?

To co widzicie na filmie, to codzienność w naszej hodowli. Radość, spokój i ogrom ciepła. Każdy szczeniaczek Maltańczyk oraz każdy inny psi maluszek jest dla nas jak nowy członek rodziny, a przyszła rodzina adoptowanego pieska staje się naszą rodziną. Każda osoba, która ma maluszka z naszej hodowli, dołącza do naszej zamkniętej społeczności na Facebooku, gdzie możemy dzielić się zdjęciami, filmami i poradami. Grupa jest dość aktywna i pełna pozytywnej energii.

Jeżeli jesteś na drodze poszukiwań pieska lub suczki dla siebie, pod tym adresem można sprawdzić jakie szczenięta obecnie szukają nowego domu w naszej hodowli: https://elmandi.pl/category/mamy-szczeniaki/

Ah, oczywiście zapraszamy na nasz kanał YouTube i do subskrybowania oraz obdarowania nas łapkami w górę:
http://bit.ly/3aWCgsX

Szczeniaki Maltańczyk (z ang. Maltese) to piękna rasa. Przede wszystkim jest to rasa, która prosto mówiąc – ładnie pachnie oraz oczywiście wygląda również bardzo uroczo. Każdy kto odwiedza nasza hodowlę, zabiera jednego z naszych piesków na kolana i przez godzinę potrafi go głaskać! To bardzo relaksuje i uspokaja 🙂

Szczeniaki Maltańczyk bardzo przyzwyczajają się do ludzi. Wiele nowych rodzin naszych szczeniaków przyznaje nam, że pieski śpią razem z nimi w łóżku – oczywiście gdy są już ciut starsze, ponieważ spanie z takim małym bobasem jest bardzo niebezpieczne oraz może się źle skończyć! Ale o wszystkich sprawach dotyczących bezpieczeństwa naszych maluszków informujemy dokładnie nowych rodziców naszych szczeniąt.

Już niedługo nowy film! Zapraszamy ponownie wkrótce!